Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mirosław Kapłan - po ilu dniach ustąpi?

Utworzony przez Gość, 7 grudnia 2010 r. o 12:53
Nowy konkurs w Gminie... Sekretarz Gminy... Ale nas Kapłan zaskoczy. Po co są kokursy jak wygrywa wiadomo kto... Panie Kapłan gratuluję wyboru ... Pana Marka Maleszyka ... Prorok ze mnie czy co... Najpierw Kierownik Idzikowski (PIS), później Mikołajczuk (PIS) , czyżby ?? Na pewno Maleszyk (poparł Kapłana) W międzyczasie zatrudnienie znajduje specjalista od sprzętu gaśniczego (wielka sikawka gminna) Panasiuk (PIS) i to ma być apolityczny urząd (stwierdzenie kapłana), czas skończyć z układami i kolesiostwem (a co to jest... skleroza polityczna - jak ktoś to układ , jak my to fachowcy). Trochę szkoda bo ci ludzie to gwóźdź do trumny Kapłana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jacoo..... napisał:
Nowy konkurs w Gminie... Sekretarz Gminy... Ale nas Kapłan zaskoczy. Po co są kokursy jak wygrywa wiadomo kto... Panie Kapłan gratuluję wyboru ... Pana Marka Maleszyka ... Prorok ze mnie czy co... Najpierw Kierownik Idzikowski (PIS), później Mikołajczuk (PIS) , czyżby ?? Na pewno Maleszyk (poparł Kapłana) W międzyczasie zatrudnienie znajduje specjalista od sprzętu gaśniczego (wielka sikawka gminna) Panasiuk (PIS) i to ma być apolityczny urząd (stwierdzenie kapłana), czas skończyć z układami i kolesiostwem (a co to jest... skleroza polityczna - jak ktoś to układ , jak my to fachowcy). Trochę szkoda bo ci ludzie to gwóźdź do trumny Kapłana.
A w Urzędzie Miasta podobno ma mszę dali aby zwycięzcą tego konkursu została jedyna słuszna osoba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xyz napisał:
A w Urzędzie Miasta podobno ma mszę dali aby zwycięzcą tego konkursu została jedyna słuszna osoba
A co ten "kandydat" za dużo już miejskich pieniędzy z budżetu wydał na promocję i inne gadżety? W gminnych magazynach jeszcze do dzisiaj pełno jego "zabawek" leży, nie chcemy go tu. Jak urząd miasta go przyjął, to niech teraz trzyma, a nie nam świnię podkłada...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A co ten "kandydat" za dużo już miejskich pieniędzy z budżetu wydał na promocję i inne gadżety? W gminnych magazynach jeszcze do dzisiaj pełno jego "zabawek" leży, nie chcemy go tu. Jak urząd miasta go przyjął, to niech teraz trzyma, a nie nam świnię podkłada...
Możecie sobie ponarzekać, Wójt i tak zrobi co zechce i nic mu nie zrobicie bo on ma swoją wizję Urzędu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xyz napisał:
Twoja wypowiedz mowi wszystko o tobie. Od kiedy to pompa ma wpływ na jakość wody? Ja z tej wody, z tego źrodla korzystam od powstania tego ujecia i nie mam do niej zastrzezen, a ty pewnie nawet na oczy nie widziales/widzialas tej wody a najbardziej ujadasz.
pompa przy ujeciu posiada tez filtry - to chodzi prawdopodobnie o calosc urzadzenia,stale podtruwanie manganem prowadzi glownie do zaburzen ukladu nerwowego - wczesniejszy Parkinsonizm, zaburzenia snu ,zaniki pamieci , nerwowosc, czestsza zachorowalnosc na zapalenie oskrzeli oraz ma dzialanie rakotworcze, radze do herbaty i do gotowania potraw nie uzywac wody z tego ujecia, mam nadzieje ze wladze gminy podejma dzialania i zamkna te ujecia podlaczajac mieszkancow Rzeczycy do zdrowej i czystej wody,ja nie jestem ani za ani przeciw nowym wladzom w gminie, chce godnie zyc i tyle, jezdzic odsniezona droga a musze sie podzielic informacja ( moze to plotka ) o malych zarobkach na wsi, czy prawda jest ze byly czlowiek Michaluka niejaki Zaniewicz senior wystwil gminie rachunek na 25 tys tak 25000 zlp za odsniezanie drog w gminie za jeden miesiac !1 MIESIAC w dodatku korzysta ze sprzetu , ktory zakupila gmina i on za darmo z niego korzysta. Panowie Chlopi da sie na wsi zarobic? widac z tego ze da, podziekujmy wszyscy bylemu wojtowi, Panie Jowik pan jest naszym radnym niech pan to wyjasni, czy teraz tez Pan bedzie bierny dopoki zona ma wazna umowe o prace
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIE! DARUJCIE SOBIE TE KOMENTARZE. JEDNO W TYM WSZYSTKIM WIDZĘ- KTOŚ JEST WŚCIEKŁY, BO PRZEGRAŁ WYBORY I KTOŚ SIĘ BRONI, BO JE WYGRAŁ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czysta woda czysta droga napisał:
pompa przy ujeciu posiada tez filtry - to chodzi prawdopodobnie o calosc urzadzenia,stale podtruwanie manganem prowadzi glownie do zaburzen ukladu nerwowego - wczesniejszy Parkinsonizm, zaburzenia snu ,zaniki pamieci , nerwowosc, czestsza zachorowalnosc na zapalenie oskrzeli oraz ma dzialanie rakotworcze, radze do herbaty i do gotowania potraw nie uzywac wody z tego ujecia, mam nadzieje ze wladze gminy podejma dzialania i zamkna te ujecia podlaczajac mieszkancow Rzeczycy do zdrowej i czystej wody,ja nie jestem ani za ani przeciw nowym wladzom w gminie, chce godnie zyc i tyle, jezdzic odsniezona droga a musze sie podzielic informacja ( moze to plotka ) o malych zarobkach na wsi, czy prawda jest ze byly czlowiek Michaluka niejaki Zaniewicz senior wystwil gminie rachunek na 25 tys tak 25000 zlp za odsniezanie drog w gminie za jeden miesiac !1 MIESIAC w dodatku korzysta ze sprzetu , ktory zakupila gmina i on za darmo z niego korzysta. Panowie Chlopi da sie na wsi zarobic? widac z tego ze da, podziekujmy wszyscy bylemu wojtowi, Panie Jowik pan jest naszym radnym niech pan to wyjasni, czy teraz tez Pan bedzie bierny dopoki zona ma wazna umowe o prace
Czy paliwo i ciągniki także sa gminne ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opamiętajcie się - po co ten jad. Weźcie przykład z przegranych kandydatów z miasta. Z goryczą przegranej trzeba się już pogodzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xyz napisał:
A w Urzędzie Miasta podobno ma mszę dali aby zwycięzcą tego konkursu została jedyna słuszna osoba
KIEDY BĘDZIE TA MSZA ? W NIEDZIELĘ KSIĄDZ NIE OGŁASZAŁ TAKIEJ INTENCJI ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
KIEDY BĘDZIE TA MSZA ? W NIEDZIELĘ KSIĄDZ NIE OGŁASZAŁ TAKIEJ INTENCJI ?
We wszystkich kościołach byłeś na mszach i we wszystkich obejrzałeś tablice ogłoszeń ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak tam sprawa szkoły w Maniach? Będzie otwarta jak kapłan obiecał "w dotychczasowym kształcie", czy nie? Słyszałem że było jakieś spotkanie w Maniach w tej kwestii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
A jak tam sprawa szkoły w Maniach? Będzie otwarta jak kapłan obiecał "w dotychczasowym kształcie", czy nie? Słyszałem że było jakieś spotkanie w Maniach w tej kwestii.
krótko i na temat: co ustalono?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czysta woda czysta droga napisał:
pompa przy ujeciu posiada tez filtry - to chodzi prawdopodobnie o calosc urzadzenia,stale podtruwanie manganem prowadzi glownie do zaburzen ukladu nerwowego - wczesniejszy Parkinsonizm, zaburzenia snu ,zaniki pamieci , nerwowosc, czestsza zachorowalnosc na zapalenie oskrzeli oraz ma dzialanie rakotworcze, radze do herbaty i do gotowania potraw nie uzywac wody z tego ujecia, mam nadzieje ze wladze gminy podejma dzialania i zamkna te ujecia podlaczajac mieszkancow Rzeczycy do zdrowej i czystej wody,ja nie jestem ani za ani przeciw nowym wladzom w gminie, chce godnie zyc i tyle, jezdzic odsniezona droga a musze sie podzielic informacja ( moze to plotka ) o malych zarobkach na wsi, czy prawda jest ze byly czlowiek Michaluka niejaki Zaniewicz senior wystwil gminie rachunek na 25 tys tak 25000 zlp za odsniezanie drog w gminie za jeden miesiac !1 MIESIAC w dodatku korzysta ze sprzetu , ktory zakupila gmina i on za darmo z niego korzysta. Panowie Chlopi da sie na wsi zarobic? widac z tego ze da, podziekujmy wszyscy bylemu wojtowi, Panie Jowik pan jest naszym radnym niech pan to wyjasni, czy teraz tez Pan bedzie bierny dopoki zona ma wazna umowe o prace
Przecież to jest trucie ludzi. I taki człowiek był wójtem. Teraz można się zastanawiać czy jeśli sieć wodociągowa jest "spięta" w całość wokół gminy to podtruwanie dotyczy tylko Rzeczyczy czy wszystkich mieszkańców. W Pościszach Pan Mali..ski mało nie spadł z krzesła jak mu powiedziano, że jego żona nie umie prać a woda jest dobra mimo że Sanepid nałożył karę na byłego wójta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Przecież to jest trucie ludzi. I taki człowiek był wójtem. Teraz można się zastanawiać czy jeśli sieć wodociągowa jest "spięta" w całość wokół gminy to podtruwanie dotyczy tylko Rzeczyczy czy wszystkich mieszkańców. W Pościszach Pan Mali..ski mało nie spadł z krzesła jak mu powiedziano, że jego żona nie umie prać a woda jest dobra mimo że Sanepid nałożył karę na byłego wójta.
czyli co:jest podejrzenie,że świadomie truł kilka tysięcy ludzi? bo Witek na siebie odpowiedzialności za taki stan nie weźmie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
czyli co:jest podejrzenie,że świadomie truł kilka tysięcy ludzi? bo Witek na siebie odpowiedzialności za taki stan nie weźmie
To ile tego manganu jest w tej wodzie, o ile % przekracza dopuszczalny limit?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaa napisał:
To ile tego manganu jest w tej wodzie, o ile % przekracza dopuszczalny limit?
Słyszałem że norma przekroczona była 10 razy. Później Sanepid wkroczył i zmniejszyło się do 5razy. Zastrzegam, że to być może tylko plotki. Ale nawet jesli to mniej to i tak Witold nie będzie chciał wziąć tego trucia na siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Słyszałem że norma przekroczona była 10 razy. Później Sanepid wkroczył i zmniejszyło się do 5razy. Zastrzegam, że to być może tylko plotki. Ale nawet jesli to mniej to i tak Witold nie będzie chciał wziąć tego trucia na siebie.
Przeciez od miesiąca mamy już nowego "jedynie prawego i jedynie sprawiedliwego" wojta - i jak tak dopuszcza aby taka trucizna pod jego rządami płynęła do ludzi????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Przeciez od miesiąca mamy już nowego "jedynie prawego i jedynie sprawiedliwego" wojta - i jak tak dopuszcza aby taka trucizna pod jego rządami płynęła do ludzi????
Zrobi z wodą to samo, co ze szkołą w Maniach, czyli NIC. Przed wyborami krzyczał, że przywróci szkołę do takiej postaci, jak było wcześniej, a teraz co? Może najwyżej klasy 1 - 3. A jakie pikiety były w sprawie m.in. obrony szkoły w Tuliłowie, aby nie oddawać jej społeczeństwu. A teraz? Teraz mówi zróbmy głosowanie i niech będzie jak chcą mieszkańcy. Szkoda, że wtedy nie wpadł na taki pomysł. Wtedy wszystko było na "nie". Ja na szczęście na jego obietnice wyborcze się nie nabrałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Mieszkaniec Mań' timestamp='1294837174' post='421346'] Zrobi z wodą to samo, co ze szkołą w Maniach, czyli NIC. Przed wyborami krzyczał, że przywróci szkołę do takiej postaci, jak było wcześniej, a teraz co? Może najwyżej klasy 1 - 3. A jakie pikiety były w sprawie m.in. obrony szkoły w Tuliłowie, aby nie oddawać jej społeczeństwu. A teraz? Teraz mówi zróbmy głosowanie i niech będzie jak chcą mieszkańcy. Szkoda, że wtedy nie wpadł na taki pomysł. Wtedy wszystko było na "nie". Ja na szczęście na jego obietnice wyborcze się nie nabrałem. [/quote Czy to prawda iż wójt obiecał ponownie otwarcie szkoły w Maniach i podał harmonogram działań zmierzający do przywrócenia szkoły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jaką Manie pośle do szkoły?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 660

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...